Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już znowu, srome_K_, załozyłeś kolejne, 151-sze fejkowe konto? Jeszcze ci mało, cieciu dewelo-ratuszowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem nadzieje, że teren górek zostanie w końcu jakoś zagospodarowany, ale jak widze co wyprawiają nasi radni to chyba nic z tego nie wyjdzie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem nadzieje, że teren górek zostanie w końcu jakoś zagospodarowany, ale jak widze co wyprawiają nasi radni to chyba nic z tego nie wyjdzie :(
 Na to wychodzi i dalej na górkach będziemy mieli zarośnięte śmieciowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srome_K_, szmat_K_o ratuszowo-deweloperska, ile masz jeszcze fejkowych loginów w zanadrzu? Właśnie zdemaskowałam dwa kolejne: sruskus i srad_90, założone tego samego dnia. Trafiają na listę dewelo-troll-watch, którą przy okazji zamieszczam: _K_, -bez-owijania-, _lupa_________, _XD_, 1223445, 6yhn, Aaaartek, Agent_Tomek, akerski, Alekshalina, annamazurek99, anne, annonim, Barcka, Belzebu, Benny102, BillyWhite, Bobas1987, Brutus, BVNHD, cabrio_obatela_Ryska, carlos, Chico, Coffe_Taste, Cotusie, Ddreporter, DP90, drwstrzas, Dwkomentator, dziennikarzsledczy, dzini, Efflate, ege_szege, ELUSIA1232, Endrju_Golara, Ferenc, friko, gargamel2, Gatusso, Gelon, general, Gonul, Hector, Hubertus, Irena_i, Jacenty44, Jacob_Loui, janekalek, janusz sulima, JarekW, K.D., Klepacki, Klu, Krioo, kronikiekoszurii, kronikiniedorozwoju, Kryska_J, KusKus, latif, Lelek, lerek, LoganBig, Login1, lube102, lubelski_szaman, -Lublin- lub-lin, Lublin_, luigi, luthrienne, majormmm, Malwina_Sz, Mariolubelski, Marko19, mateo, Max…, Mcbolo, Melody, MichalPolak, miszczu, mlody123, mundrolek, na_haju, Natala, Nie_jestem_robotem, Niemamloginu, Ogr99, Olllo, Pan_Pawel, pepeszownik, Peruwiana, Pietrychowska, pigmej, ping_pong_peng, po_co_komu_login, popoprawiana, Qba, qwertyqaz, Qzaq, rejestracjaLU, Robek39, ron, Rsokol, Rukevitsa, RyanGlo, Sad_90, saviano, sawka_p01, scooby, sighter, Sir_Fred, Smeagol, smerfik1989, Speedy, stop_ekoterrorystom_, Turas, turkaj, uwaga_na_trole_z_pis, Waco, wielkifanCysiaW, wncl32nfei66y, Wojtasss, Wojtaszko, WschodPolski, Zbychu, zLublina, zmoranocna, zorro532,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smakoszom dewelo-rozwoju nic tak nie P0dchodzi w P0dniebienie, jak P0trawka na kościach upichcona przez szefa rathausowej kuchni. Pytanie, czy za P0mocą dewelosrebrników da się załatwić koszerność tego dewelo-P0siłku.
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam tych "zaniepokojonych obywateli", "liczne głosy mieszkańców" czy "zgłoszenia od mężczyzny/kobiety...". To jakaś wersja "onych", którzy jak wiadomo są wrogiem wszystkiego i wszystkich? Takie bliżej nieokreślone "źródła" informacji... pytanie tylko czy nie powstały przypadkiem w głowach pewnych osobników... PS: "środowiska żydowskie z Izraela" które chciały zdjęcia kości... przedni suchar :):):):)
Uwielbiam komentarze trolla przygłupa. Jak tam twój pan bardzo się boi? Co ty poczniesz trollu jak twój pan pójdzie siedzieć.
Ogarnij się... napisz maila do oficera prowadzącego, żeby przysłał ci nowy zestaw komentarzy i głupich odpowiedzi, bo za często się już powtarzasz.
A ty od kogo dostajesz komentarze? Od Piotra K, Krzysztofa Ż. czy Katarzyny M.?
 Możliwe też, że instrukcje wychodzą od deweloprzydoopASa z wypchanym portfelem od partackiej agencji PR, z którą, jak sie składa, wsPÓłpracuje najbardziej pazerny dewelocwaniak, któremu marzy się stawianie klocków na kościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę same konkrety przekazane na tej konferencji: „telefony z Polski i Lublina”, „ środowiska żydowskie z Izraela” pan Radny już by się może nie ośmieszął. Śmiech na sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa górek przeobraziła się w polityczne przepychanki, trochę słabo, że robi się wszystko by powstrzymać budowę parku, z którego korzystałoby masę mieszkańców Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wypowiem się może dość kontrowersyjnie, ale uważam, że nawet jak znaleźli jakieś kości i były to kości ludzkie, to i tak jestem za zagospodarowaniem tej przestrzeni i wykorzystaniem tych nieużytków, które obecnie odstraszają swoim wyglądem. Pewnie zaraz zjadą mnie hejterzy co będą pisać "bezbożnik", "człowiek bez sumienia", "na kościach park budować", itp. Ale ludzie myślę, że jakby zbadać ulicę Lublina to, na co drugiej byśmy znaleźli jakieś kości/szczątki. Jeśli odbywały się tam jakieś egzekucje to można przecież postawić jakąś tablice upamiętniającą ofiary. Ale nie wstrzymujmy budowy parków, mieszkań i rozwoju Lublina. Jak będziemy żyli przeszłością to nigdy nie wyjdziemy z tego średniowiecza w jakim znajduję się Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe od kogo były te "telefony z Polski"??? Pewnie od pani "Monisi" :) , która jak widzimy bardzo aktywnie bierze udział w tych dyskusjach. :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwnym trafem te informacje o kościach zaczęły się pojawiać jak powstał pomysł zagospodarowania tych terenów. Chyba mocno komuś zależy na tym żeby nie powstał tam park.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co, teren górek dalej będzie zapuszczony i zarośnięty, szkoda, fajnie by było ten teren jakoś zagospodarować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...